Svatby na zámku Uherčice

Vážení snoubenci, jsme rádi, že jste si vybrali pro svatební obřad zámek Uherčice Na výběr máte několik variant jak v interiéru, tak v zámeckém parku

Svatební obřady se na zámku konají v období od dubna do října, převážně v sobotu. Po dohodě s matrikou je možný i jiný termín. Nájemní smlouvu je třeba podepsat nejpozději 14 dní před datem obřadu. Platba je vybírána v hotovosti při podpisu smlouvy.

Váš svatevní obřad se může uskutečnit v:

  • zámecké kapli (50 lidí) - je možno mít civilní nebo církevní obřad,
  • Sále (150 lidí), 
  • Sale terreně (65 lidí),
  • rozáriu či v parku u věže (bez omezení počtu) - v případě nepříznivého počasí je přichystaná i mokrá varianta.

Svatebčanům je k dispozici parkoviště před zámkem, po dohodě je možné umožnit vjezd vozidla s nevěstou do areálu zámku. V ceně je zahrnut pronájem místnosti včetně mobiliáře, fotografování a filmování v obřadní místnosti, které si zajišťují snoubenci sami.

Cena pronájmu prostor v zámecké kapli, parku nebo v rozáriu je 3 000,- Kč, v Sale terreně 4 500,- Kč a v Sále 8 500,- Kč. Ceny jsou včetně 21% DPH

V celém areálu zámku i parku je zakázáno rozhazování rýže, konfet a okvětních plátků. Používání bublifuků je dovoleno pouze ve venkovních prostorách. Z důvodu možného poškození podlah v interiérech zámku není dovoleno nosit boty s jehlovými a kovovými podpadky.

 

I pro novomanželské páry nesezdané na uherčickém zámku nabízíme možnost fotografování ve vybraných interiérech v délce trvání 30 minut za poplatek 1 500,- Kč (osvobozeno od DPH), který se hradí v pokladně zámku. Je nutné termín fotografování rezervovat.

Kontakty na Obec Uherčice – matriku
Obec Uherčice,  Uherčice 48
671 07  Uherčice u Znojma

Matrikářka: Eva Mynaříková
tel.: 515 298 210
mob.:  724 974 717